Filte Kahve ve Espresso Kahve Çeşitleri

Filtre Kahve Çeşitlerimiz; Tahmis Filtre Blend Çekirdek Kahve 250 Gr ve Tahmis Filtre Blend Çekirdek Kahve 1000 Gr'dır.

Espresso Kahve Çeşitlerimiz; Tahmis Espresso Filtre Çekirdek Kahve 250 Gr ve Tahmis Espresso Filtre Çekirdek Kahve 1000 Gr'dır.

 

FİLTRE & ESPRESSO

En İyi Filte Kahve Aroma Notu; 

 Brezilya ve Kolombiya'da ki en iyi Kahve Üreticilerinin üstün emeği ve Tahmis Kahvesinin 400 Yıllık Kendine Has Kavurma Teknikleri ile Hazırlanmıştır.

Çikolata, Badem ve Karamel

En İyi Espresso Kahve Aroma Notu;

Kolombiya ve Brezilya'da ki en iyi kahve Üreticilerinin üstün emeği ve Tahmis Kahvesinin 400 Yıllık Şahsına Özgü Kavurma Yöntemi ile Hazırlanmıştır.

Çikolata, Fındık ve Karamel

Çekirdek Kahveler

Tahmis Kahvesi 400 Yıllık Kahvecilik Tecrübesi ile Özel Olarak Kavurma İşlemine Tabii Tutarak Sizlere En İyi Filtre Kahve ve En İyi Espresso Kahve Deneyimini

Yaşatıyor. Çekirdek Kahvelerini Tavsiye Etmemizin Sebebi İse Evinizde Günlük Taze Olarak Tüketebilmeniz ve Kahve Deneyiminizi Maksimuma Çıkartma İsteği.

Filtre Kahve Çeşitleri ve Nasıl Yapılır ?

Kahve Çeşitleri, kahve çekirdeklerine göre isimlendirilmektedir. Çekirdek Kahvelerden en çok bilinenleri ise Colombian, Brezilian, Arabica ve Guatemala'dır. Tahmis

Kahvesi olarak Size En iyi Filtre Kahve deneyimiz yaşatacak çekirdek olarak ise Colombian ve Brezilian çekirdeklerini seçtik.  İster French Press ile yapabilir, ister

Kahve makinenizde, istersenizde filtre kahve kağıdı ile yapabilirsiniz. Damak tadınıza göre Süt ekleyebilir ve Sütlü Filtre Kahvesi içebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.